Rihanna shfaqet për herë të pas lindjes së djalit, kaq bukur po duket

12:03 | 1 Tetor 2022

Rihanna dukej mahnitëse teksa po shkonte për një darkë në Santa Monica të Los Anglesit.

Ikona e popit, 34 vjeç, ka u shfaq magjepsës e veshur me një fustan elegant të zi prej kadifeje, shkruan arbresh.info

Ajo ishte e stolisur me diamante teksa mbante një gjerdan të trashë dhe një palë vathë me gurë.

Rihanna përshtati dukjen elegante me një palë taka teksa po dilte nga një restorant luksoz.

 

Ajo dukej në formë të mrekullueshme pak muaj pasi u bë nënë për të parën herë.

Kujtojmë që Rihanna dhe partneri i saj ASAP Rocky u bën prindër në maj, por ende nuk e kanë zbuluar emrin apo imazhin e foshnjës. /arbresh.info/

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale