Remzie Osmani krahë burrit: Mbani sytë drejt yjeve dhe këmbët në tokë

22:28 | 3 Dhjetor 2022

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Remzie osmani po qëndron për vizitë në Durrës.

E shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Halili, Remzia po e shijon kohën e mirë në qytetin e Shqipërisë.

Përmes imazheve që ka postar ajo në Instagram, duket në top formë.

Osmani ka lënë edhe një mbishkrim që morri vëmendje: ”Mbani sytë drejt yjeve dhe këmbët në tokë”./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani)

Shpërndaje në rrjete sociale