Google ADS

Reja e Shyhretes pa stil në foton e fundit

21:26 | 25 Prill 2018

U bë e njohur nga vjehrra e saj.

Bëhet fjalë për rejën e Shyhrete Behlulit, shkruan arbresh.info.

Pamja e saj fizike diskutohet shumë që nga lidhja e deri tek fejesa e martesa me djalin e këngëtares Behluli.

Po ashtu edhe postimet e saj përcillen dhe fliten shumë për to.

Kështu u bë edhe me foton e fundit të Leartës ku ajo u paraqit pa stil.

Për më tepër shikoni ju vet./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale