Rashel Kolaneci tregon se kur do të martohet

09:54 | 3 Shkurt 2019

Rashel Kolaneci është shumë e komentuar në showbiz, sidomos për format bombastike, fotot provokuese që publikon në Instagram, por për jetën private e ka ruajtur gjithnjë hermetike, madje nuk është fotografuar kurrë në krahët e ndonjë mashkulli.

Së fundmi Rasheli u ka dhënë mundësinë ndjekësve të saj t’i drejtojnë pyetje në Instagram dhe ajo nuk ka hezituar t’ju përgjigjet.

Nëj fans e pyet nëse po mendon të martohet dhe Rasheli na zbuloi një detaj interesant:

“Po, çdokush në familjen time martohet në moshën 20-vjeçare, kështu që më ka mbetur edhe 1 vit”, por shtoi dhe një emoji duke qeshur me lot.

E në një pyetje tjetër u përgjigj që do martohet së shpejti.

Shpërndaje në rrjete sociale