Pushimet nuk kanë mbaruar për Leonora Jakupin, në fotot e reja erdhi tejet tërheqëse

08:23 | 17 Shtator 2021

Prej vitesh mbetet një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe Leonora Jakupi vazhdon të ketë shkëlqim dhe stil në secilën paraqitje që bën.

Këngëtarja e njohur kosovare, tash e sa ditë ka nisë pushimet në Bodrum të Turqisë, nga ku edhe u ka qëndruar fansave të saj afër me imazhe të ndryshme, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, Leonora u paraqit mahnitëse në disa poza joshëse, teksa shihet e veshur me shumë stil.

Leonora shihet e veshur një palë bikini të markës “Dior” të kombinuara me një kapele nga e njëjta markë, syze dielli dhe në këmishë të bardhë të vendosur sipër. Me flokët gërsheta, artistja kishe vendosur grim të lehtë në fytyrë.

Kujtojmë se, Leonora gjatë këtij viti ka qëndruar larg aktiviteteve muzikore, pasi prej muajsh nuk ka lansuar një projekt të ri, duke u fokusuar kështu më shumë tek jeta private./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara