Publikohet kënga “Mos shko”, nga Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani

18:32 | 26 Dhjetor 2020

Dyshja e njohur, Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani sapo kanë lansuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

Kënga e cila mban titullin “Mos shko”, është vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan IndeksOnline.

Si gjithmonë Duffy duket kaq e veçantë me stilin e saj, derisa nga ana tjetër, potenca e Limanit dukshëm fuqizon këtë projekt.

Dafina Zeqiri ft Yll Limani – Mos shko – YouTube

 

Lajmet më të lexuara