Princi William i shqetësuar se bisedat e tij me Harry, mund të publikohen nga ai dhe Meghan

20:41 | 17 Mars 2021

Princi William është i shqetësuar se çdo bisedë private me vëllanë e tij do të publikohet në TV Amerikan’ pas publikimit të telefonatës së tij me Harry, pas intervistës që shokoi botën.

Dje u tha se Harry dhe William kishin patur një bisedë telefonike, aspak produktive, komunikimi i tyre i parë pas intervistës me deklarata të forta.

Sipas mediave të huaja, ka qenë pikërisht çifti Harry-Meghan që kishin bërë të ditur për mediat bisedën në telefon me William.

Pas akuzave ndaj familjes mbretërore që shokuan jo pak, thuhet se Meghan dhe Harry po planifikojnë një tjetër intervistë me të tjera detaje.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara