Poni përlotet nga surpriza që ia bëri djali

23:47 | 12 Mars 2019

Poni, është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare.

Ajo prej disa ditësh nuk është në shtëpi për shkak të koncerteve që mbanë jashtë vendit, shkruan lajmi.net.

Por, me tu kthyer në shtëpi këngëtarja shqiptare është befasuar nga djali i saj, Frenku meqë ajo nuk gjendej në shtëpi për 8 mars.

“Kur kthehesh në shtëpi”, ka shkruar ajo.

Poni vazhdon të jetë aktive me projekte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore në vende të ndryshme.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara