Poni atraktive me fustan të bardhë

18:25 | 12 Dhjetor 2017

Poni nuk është se ekspozohet edhe aq shumë në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, ka bërë paraqitjen e radhës në Instagram, shkruan Indeksonline.

Ajo duket kaq e ëmbël dhe në formë të përkryer. Është fytyra e saj ajo e cila vezullon përherë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara