Po merrte rreze dielli, Rita publikon foto pothuajse ‘topless’

09:04 | 15 Tetor 2021

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka qenë mjaft e angazhuar kohëve të fundit.

E pas këtyre angazhimeve Rita ka vendosur t’i jap vetes disa ditë të mira pushimi, shkruan arbresh.info

Rita publikoi disa fotografi atraktive në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Ajo shihet komplet ‘topless’ ku kishte veshur vetëm me një palë geta të lidhura me çizmet e saj.

Rita po shijonte rrezet e diellit ku po dukej mjaft tërheqëse dhe e lumtur.

“Duke ndjekur perëndime e diellit”- ka shkruar Rita.

Ndryshe, sa i përket jetës personale artistja po shijon romancën me regjisori, Taika Waititi, me të cilin edhe u paraqit publikisht në tapetin e kuq në Met Gala. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara