Pasi kërkoi mashkull të ri, Enca thotë se i janë ‘bllokuar’ mesazhet

23:56 | 23 Nëntor 2020

Në shumicën e rasteve, artistët në trojet shqiptare shpeshherë kanë dëshira të ndryshme.

Ajo që mori vëmendje me kërkesën e saj është këngëtarja Enca Haxhia, e cila ditën e djeshme (e diel) bëri një postim interesant.

Në të thuhej se ajo është në kërkim të një mashkulli të ri, i cili duhej t’i dërgonte asaj një aplikacion dhe dëshirën pse dëshiron ta kontaktojë.

Pas kësaj, Enca ka ardhur me disa deklarata të tjera, duke thënë se për 10 sekonda ajo po merr mesazhe të shumta.

“Më është bllokuar DM, për çdo 10 mesazhe për çdo sekond”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Theksojmë se bukuroshja brune është ndër më të komentuarat, për bukurinë dhe linjat e formësuara trupore./Telegrafi

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara