Pas ndarjes nga Afrona, Blero prezanton të dashurën e re

11:40 | 24 Nëntor 2022

Këngëtari i njohur, Blero është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë.

Pas ndarjes nga modelja e njohur Afrona Dika, Blero ka nisur lidhjen e re të dashurisë dhe këtë e ka konfirmuar vetë këngëtari përmes një postimi në Instagram.

Së fundmi, Blero publikuar një fotografi në “Instastory” ku shihet nën shoqërinë e një vajze identiteti i së cilës nuk është zbuluar akoma./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale