Google ADS

Pas ditëlindjes së Hanës, familja Aliu po shijojnë fundjavën në këtë destinacion dimëror

18:43 | 19 Dhjetor 2020
Arbresh.info

Hana ka mbushur 2 vite jetë ditën e djeshme.

Dita e djeshme ishte festë e madhe për familjen Aliu, pasi vajza e reperëve të njohur shqiptar Loredana dhe Mozzik u bë 2 vjeçe,.

Çifti kishte ndarë pamje nga festa që organizuan për Hanën në rrjete sociale.

Ndërsa si duket ata kanë vendosur të vizitojnë një vend të përsosur për këtë periudhë të vitit.

Loredana dhe Mozzik kanë ndarë fotografi dhe video në Instastory ku shihen duke kaluar kohë mjaft të mire në vise malore.

Shpërndaje në rrjete sociale