Oriola Marashi më joshëse se kurrë në pozat e reja

15:41 | 25 Janar 2023

Modelja e famshme shqiptare, Oriola Marashi ka mahnitur me një tjetër paraqitje elegante dhe me stil.

E njohur për linjat e saj të përkryera fizike dhe shijen unike të veshjes, modelja edhe në imazhet e radhës arriti të marr vëmendje, shkruan arbresh.info

Bukuroshja shqiptare së fundmi ndodhet në Francë, ndërsa nuk mungon me imazhe e video atraktive në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur tërësisht në të zeza, pantallona lëkurë dhe një bluzë transparente.

Theksojmë që modelja shqiptare krahas markave vendore prej kohësh punon edhe për ato ndërkombëtare siç është “Guess”, për të cilën Oriola vazhdon të jetë imazh./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale