Oriola ia merr edhe rrezet diellit kur pozon në bikini

08:26 | 24 Maj 2022

Modelja Oriola Marashi ka një numër të madh të fansave në rrjetet sociale, ku vetëm në Instagram numëron mbi 695 mijë të tillë.

Oriola është mjaft aktive dhe sjell vazhdimisht imazhe të ndryshme si profesional, por edhe nga përditshmëria e saj, shkruan arbresh.info

Në fotot e reja, modelja erdhi tejet e ‘nxehtë’ veshur në bikini.

Ndërkaq, theksojmë që modelja e famshme nga Shqipëria mbetet e angazhuar si imazh i disa markave të njohura ndërkombëtare. / arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Shpërndaje në rrjete sociale