Onat, Majk, Cozman paralajmërojnë bashkëpunimin e tyre

14:29 | 16 Gusht 2021

Treshja Onat, Majk dhe Cozman kanë paralajmëruar projektin e tyre muzikor, i cili do jetë bashkëpunim.

Kënga mban titullin ‘Amore’, lajmin e bën të ditur përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

Sidoqoftë, të njëjtit akoma nuk kanë zbuluar një datë zyrtare për publikim./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by COZMAN (@cozman)

Shpërndaje në rrjete sociale