n’ZOOM edhe këtë javë sjell të rejat e artistëve vendor

23:09 | 11 Tetor 2018

Emisioni n’ZOOM nesër ju tregon më të rejat e showbizit vendor.

  • Kush do martohet?
  • A po bëhet Ermal Fejzullahu baba përsëri?
  • Cili nga këngëtarët harroi tekstin duke kënduar?
  • Cili aktor shqiptar po e synon Hollywoodin?

Këto dhe shumë befasi tjera mos harroni të na ndiqni nesër nga ora 19:00 në kanalin zyrtar të n’ZOOM Official në Youtube dhe 20:00 në Zico Tv.

Emision me autore dhe moderatore Albina Zeneli./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara