Nuri i shtatzënisë po i shkon shumë, Marina duket mahnitëse në fotosesionin e ri

21:36 | 25 Shtator 2021

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, ka bërë një rikthim sërish në televizion.

Përkundër aludimeve të njëpasnjëshme, ajo është kthyer në ekran me sezonin e dytë të “Klanifornia”, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja ka realizuar së fundi disa fotografi mahnitëse, duke theksuar barkun e rrumbullakosur në fustani e ngushtë dhe të shkurtër.

E veshur me shumë stil, duke kompletuar paraqitjen me grim, flokë të lëshuara prapa supeve dhe aksesor.

“Gati edhe për sonte”, ka shkruar Marina, ndërsa dukej në formë të mirë dhe plotë shkëlqim.

Kujtojmë se Marina së fundi është bërë edhe imazh i markës së njohur italiane të veshjeve “Elisabetta Franchi”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara