Nora Istrefi shfaqet provokuese në kostumin transparent

22:31 | 17 Maj 2021

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është ndër më të veçantat sa i përket stilit.

Në secilën paraqitje të saj, artistja mundohet që të kurojë secilin detaj në dukje, shkruan portali arbresh.info

Kështu, në disa postime në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është parë e veshur plot elegancë.

Nora shfaqet me një kostum transparent ngjyrë kafe.

Stili i flokëve dhe pozat që ka marrë e kanë bërë të duket edhe më e veçantë, përkundër se postimi mori menjëherë mijëra pëlqime.

Sa i përket projekteve muzikore, Nora ka sjellë disa hite të saj në versionin akustik. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara