Një “vajzë fshati” si Oriola Marashi

21:39 | 19 Gusht 2020

Padyshim që çdo foto që ajo publikon merr vëmendje. E kemi fjalën për modelen Oriola Marashi, e cila këtë herë ka vendosur që të vijë ndryshe.

Ndërsa shpesh jemi mësuar ta shohim të pozojë topçes dhe në bregdete, sot Oriola ka pozuar pranë disa dardhave, bostaneve, si dhe produkteve të tjera, të cilat në pamje të parë na dhanë përshtypjen e një “Oriole, si gocë fshati”.

“A jeni të dashuruar me to?” shkruan Oriola në përshkrimin që i ka bërë një seti fotosh, ku nuk kanë munguar edhe pozat provokuese, percjell panorama plus.

Për më shumë shihni fotot.

Shpërndaje në rrjete sociale