Një ushtare joshëse si Oriola Marashi

08:20 | 26 Tetor 2021

Modelja e popullarizuar shqiptare, Oriola Marashi, merr vëmendje për thuajse çdo postim që ndan në rrjete sociale.

Duke qenë se vetëm në Instagram numëron 600 mijë ndjekës, superylli nuk heziton të shfaqet provokuese në fotografitë që publikon, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja në fotosesionin e ri është parë duke u veshur në veshje të ushtrisë ku shihet me një automatik në dorë dhe revole, duke bërë një fotosesion të ri.

“Kjo është një lodër. Unë jam arma!”, ka shkruar Marashi.

Ajo po vazhdon angazhimet si modele dhe këtë verë ka qenë mjaft e zënë me projekte nëpër vende të ndryshme. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara