Një patriote joshëse si Oriola Marashi, vjen provokuese me shqiponjën në fustan

22:10 | 28 Nëntor 2020

Ajo është njëra prej modeleve që rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

Fjala është për artisten nga Shqipëria, Oriola Marashi, e cila mahnit me dukjen në secilin postim të saj, shkruan portali arbresh.info

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku i ka dedikuar disa fjalë vendit të saj me rastin e Ditës së Flamurit.

“Përgjithmonë shqiptare, përgjithmonë ilire, Shqipëri te duaaaaaaaa, kudo qe shkoj e dua dhe e vlerësoj vendin Tim, patriote përjetë”, ka shkruar Oriola.

Oriola ndërkohë për këtë fotografi ka mbledhur qindra pëlqime e komente nga ndjekësit që mban në këtë rrjet të popullarizuar. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara