Një brune ‘hot’ si Adelina Berisha

08:54 | 19 Shtator 2021

Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha, është tejet e dashur për publikun shqiptar.

Ajo për vite të tëra ka qëndruar aktive me prurjet muzikore, të cilat kanë marrë miliona klikime në YouTube, shkruan portali arbresh.info

Në foton e fundit që ka publikuar Adelina është shfaq veshur me trenerka ngjyrë nude teksa ka theksuar se ishte bërë brune.

“Flokë ngjyrë kafe, tb”, ka shkruar ajo.

Adelina përndryshe vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor “Valla”, të cilin e solli pak muaj më parë dhe u prit shumë mirë nga fansat. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara