Një bashkëpunim me Mozzikun? Loredana reagon për herë të parë

23:50 | 6 Nëntor 2020

Reperja e njohur Loredana ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re, të titulluar “Tut mir nicht leid”, mirëpo ajo nuk ka ndërmend të ndalet me kaq. Përgjatë ditëve të fundit, përpos lajmeve të rikthimit me Mozzik-un, në rrjet është përfolur dhe për një bashkëpunim mes tyre.

Një ndër fansat e ka pyetur reperen rreth bashkëpunimit në fjalë, në kanalin e saj të Youtubit. Çuditërisht, ajo nuk ia ka kursyer një përgjigje, duke u shprehur se preferon ta mbajë sekret për momentin.

“Është sekret për momentin, por do e mësoni”, ka replikuar Loredana.

Përgjigjja e saj ka lënë të kuptohet se ajo dhe Mozziku po përgatitet për diçka se bashku, por se çfarë, mbetet për t’u parë!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara