Nicki Minaj sjell albumin e ri “Queen”

22:02 | 11 Gusht 2018

Nicki Minaj më në fund bën debutimin e albumit “Queen”, të premten.

Është albumi i parë i Minaj qysh para katër vitesh që nga 2014 “The Pinkprint.”

Ky album përmban disa bashkëpunime, “Rich Sex” me Lil Wayne dhe “Majesty”, me Eminem dhe Labrinth, shkruan portali arbresh.info.

Në këngën “Dreams Barbie”, Minaj synon rappers Meek Mill, Desiigner dhe Young Thug.

Minaj e kishte publikuar nga ky album më parë këngën “Bed” me Ariana Grande dhe “Chun-Li”.

Albumi i saj i shumë pritur me gjasë  do të pëlqehet nga fansat e saj në mbarë  botën./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara