Nga roje burgu në yll të pornos, kush është e reja që po mahnit Instagramin

00:56 | 2 Korrik 2018

Një yll i pornografisë ka zbuluar se ka hequr dorë nga karriera si roje burgu për të punuar si aktore filmash për të rritur.

Isabelle Deltore ishte punonjëse në një prej burgjeve më të rrezikshme të Australisë dhe përfundoi duke u bërë fituese e Miss Nude World për dy vite.

Ajo është nga Melburni dhe vendosi që të bëjë ndryshim në jetën e saj pasi ishte lodhur nga monotonia.

“Unë isha një oficere për të rinjtë dhe ishte pjesë e sigurisë për 5 vite. Isha gjithashtu në rezervat e ushtrisë”, tha Isabelle.

Sot nuk është vetëm striptiste dhe modele erotike si dhe performuese për klientë të vecantë. Ka disa kohë që ka hyrë në industrinë e të rriturve dhe ndihet shumë e lumtur me këtë punë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara