Nga pushimet në Itali, Poni shfaqet me shumë stil dhe seksi

20:55 | 8 Shtator 2019

Këngëtarja Poni aktualisht ndodhet në Venecia të Italisë, shkruan lajmi.net.

Nga atje ajo me ndjekësit e saj në Instagram ka ndarë foto të ndryshme , e në një të fundit duket tejet seksi e veshur me një fustan të zi.

Veshja që e ka zgjedhur e bën të duket elegante e seksi./Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara