Në familjen e Mirsa Kërqelit vjen në jetë edhe një fëmijë

10:27 | 24 Tetor 2019

Në familjen e Mirsës ka festë.

Mirsa Kërqeli ka njoftuar nëpërmjet Instagramit se në familjen e saj ka ardhur në jetë edhe një tjetër fëmijë.

Këngëtarja e ka publikuar foton e nipit të cilin e kanë pagëzuar me emrin Odej.

“Mirë se erdhe nipi i dashur Odej. Paq fatin e botës loqka e hallës. Ishalla rritesh i lumtur pranë prindërve dhe gjithë familjes”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos.

Ndryshe vetë ajo është nënë e dy fëmijëve dhe për shkak të përkushtimit maksimal te ta edhe është distancuar nga muzika.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara