Google ADS

Ndikimi i madh i çiftit Kiara -Luiz, ja çfarë bëjnë fansat e tyre

20:55 | 19 Mars 2023

Çifti më i famshëm i momentit, Kiara dhe Luiz po e shijojnë dashurinë e tyre në mënyrën më të mirë të mundshme.

Të dy ata janë të ndarë nga pjesa e tjetër e banorëve, pasi Kiara kishte dëshirë të bënte një surprizë për Luizin, dhe “Vëllai i madh”, ia plotësoi dëshirën.

Ata ishin duke marrur mesazhe nga fasnat e tyre përmes “Big Love”.

Ishte një mesazh që moderatorja u lumturua shumë kur e pa.

“Kiara faleminderit për shembullin e mirë që po e jep çdo ditë aty brenda. Ju shikojmë familjarisht 24/7, dhe si pasojë e kësaj ja kemi vënë emrin Kiara mbesës që na lindi në Janar. Të puth fort”, thuhej në mesazh.

Kiara falënderoi për mesazhin e bukur, dhe Luizi padyshim ishte aty për të i dhuruar edhe një përqafim./arbresh.info/


Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme