Morena duket tejet joshëse nga shtrati

21:14 | 24 Shtator 2021

Morena Taraku është një prej personazheve publike që komentohet vazhdimisht, e sidomos për paraqitjet e saj provokues, linjat trupore dhe stilin e veshjes.

Edhe këtë herë, bukuroshja nga Peja nuk ka kaluar pa marr vëmendje me një imazh të postuar për mbi një milion fansat e saj në Instagram, shkruan portali arbresh.info

Modelja seksi së fundi ka vendosur që të ngreh temperaturat e ndjekëseve derisa ka pozuar nga shtrati, e veshur vetëm në reçipeta dhe me një palë dorëza deri në bërrylat.

Ndryshe, edhe pse jo shumë aktive në muzikë, projekti i saj i fundit është bashkëpunim me reperin, Fero, “Money”, që ka arritur 1.4 milion klikime në kanalin YouTube. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara