Momenti kur Shkurte Fejza e Gresa qajnë

14:55 | 30 Mars 2019
Arbresh.info

Kanagjeqi i Gresa Behlulit mblodhi shumë fytyra publike.

Ato u argëtuan por edhe dhanë kontributin e tyre secila nga pak duke kënduar.

n’ZOOM ju sjell atmosferën e ahengut të beqarisë së këngëtares së njohur.

Ajo kishte në befasi për të gjithë.

Gresa ka promovuar këngën e re në duet me nënën e saj, Shkurte Fejzën.

Teksti kishte të bëj me vajzërinë dhe përshtatej me këtë natë.

Këngëtarja kosovare nuk mund ti përmbante lotët.

 

https://youtu.be/CJ2Kxpml1Dg?t=1441

Shpërndaje në rrjete sociale