Modelja e njohur rrëzohet në shkallë (FOTO)

18:14 | 4 Gusht 2017

Modelja e cila u konsiderua si më e bukura në botë sot ishte pjesë e një incidenti.

Teksa zbriti nëpër shkallë Bella Hadid u rrëzua, shkruan arbresh.info.

Publiku brohoriti emrin e saj derisa ajo ecte në shkallë dhe këmba iu ngatërrua.

Shikoni këtë moment sa qesharak aq i sikletshëm./Arbresh.info

42ef11ab00000578-4758026-image-a-193_1501792531530