Modeli i famshëm 24 vjeçar vdes nga mbidoza

23:32 | 19 Janar 2021

Harry Brant, modeli i njohur botëror ka ndërruar jetë, thanë prindërit e tij në një deklaratë të marrë nga CNN.

Ai ishte 24 vjeç, shkruan Cnn transmeton portali arbresh.info

Brant, djali i modeles Stephanie Seymour dhe biznesmenit Peter Brant, vdiq nga mbidoza, thanë familja e tij.

“Me hidhërim të madh ndajmë me ju lajmin se djali ynë i dashur, Harry Brant, humbi betejën si pasojë e varësisë së lëndëve narkotike, vdiq për shkak të një mbidoze aksidentale të ilaçeve me recetë.

Zemrat tona janë copëtuar. Harry donte të kapërcente varësinë e tij dhe ishte vetëm disa ditë nga rikthimi në rehabilitim “, thuhej në deklaratën e tyre.

“Harry nuk ishte vetëm djali ynë, ai ishte gjithashtu një vëlla i mrekullueshëm, nip i dashur, xhaxhai i preferuar dhe një mik i dashur. Ai ishte një shpirt krijues, i dashur dhe i fuqishëm që solli dritë në zemrat e kaq shumë njerëzve.

Ai ishte me të vërtetë një person i bukur brenda dhe jashtë, “vazhduan ata.

“Ai arriti shumë në 24 vitet e tij”, shkruan ata. “Por ne kurrë nuk do të kemi mundësinë të shohim se sa më shumë Harry mund të kishte bërë.”

“Ne do të trishtohemi përgjithmonë që jeta e Harrit u ndërpre nga kjo sëmundje shkatërruese.

Kërkojmë dhe ju lutemi të lejoni privatësinë e familjes tonë ndërsa përpiqemi të përballojmë humbjen e djalit tonë të bukur dhe të bukur. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara