Mihrija e Naimi sot festojnë 29-vjetorin e martesës, publikojnë foto nga dasma

19:56 | 4 Maj 2021

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë.

Dyshja sit festojnë 29-vjetorin e tyre të martesës, shkruan portali arbresh.info

Me këtë rast ata janë duke organizuar një event të ngushtë familjar, për të kremtuar 29 vite të lumtura të martesës.

E Mihrija ka ndarë me ndjekësit e saj disa imazhe të rralla nga dasma.

Mirhija dhe Naimi janë një ndër çiftet që me vite të tëra i kanë rezistuar kohës dhe janë pjesë e estradës që nga njohja me njëri-tjetrin. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara