Melinda Ademi duket më ‘hot’ se kurrë në setin e ri fotografik

09:06 | 3 Gusht 2021

Melinda Ademi tërheq vëmendjen e fansave të saj secilën herë që shpërndan imazhe në rrjetet sociale.

Më shumë se 1.1 milion është numri i ndjekësve të saj në Instagram, të cilët presin postimet e reja të këngëtares, shkruan portali arbresh.info

Disa fotografi që i ka publikuar të hënën, e shfaqin reperen me një kostum me pak material që ekspozon linjat e admiruara trupore.

“Po, jam e bukur, por jam ‘e krisur’”, ka shkruar Melinda.

Sa i përket karrierës muzikore, këngëtarja para një jave publikoi bashkëpunimin me Nora Istrefin dhe Gjikon “Ay Caramba”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara