Megi Pojani në lidhje me futbollistin e kombëtares shqipëtare Endri Çekiçi

22:06 | 22 Qershor 2022

Ka pak ditë prej kur është zbuluar çifti më i ri i estradës shqiptare.

Bëhet fjalë për Megi Pojanin dhe futbollistin shqiptar, Endri Çekiçi, shkruan arbresh.info.

Edhe pse ata nuk e kanë konfirmuar lidhjen, kjo u zbulua nga postimet e tyre nga i njëjti vend.

Dyshja janë duke kaluar pushimet në ishujt ekzotikë të Afrikës.

Ndryshe nga hulumtimet lidhur me çiftin, rezultoi që modelja ka mbushur 27 vjetë, ndërsa Endri është vetëm 25 vjeç.

Shpesh çiftet e ndryshme të famshme kanë dëshmuar që diferenca në moshë nuk paraqet ndonjë problem për lidhje./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale