Google ADS

Megi Pojani ka një pyetje interesante për ndjekësit

14:35 | 3 Tetor 2023

Ajo njihet si njëra ndër femrat më seksi dhe më atraktive në ekranin shqiptar.

Bëhet fjalë për Megi Pojanin që tanimë e shohim çdo ditë në ekranin e Top Chanel nën moderimin e emisionit ‘Përputhen’.

Megi së fundmi ka ndarë disa imazhe, ku ka shkruar

“Si të dini nëse një vajzë ka shije presidenciale”, ka shkruar bukuroshja krahas fotografive.

Kjo nuk është hera e parë që ajo vendos kësi lloj mbishkrimesh në fotografitë e saj./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale