Meghan Markle nis rrugën për tu bërë ajo që ka dashur gjithmonë

13:28 | 28 Prill 2020

Meghan dhe Harry tashmë janë jashtë familjes mbretërore dhe rregullave të tyre kështu qe kanë vendosur të vet financohen dhe të jetojnë një jetë me rregulla të vendosura nga vetë ata.

Meghan Markle uron që kjo pandemi globale të mbarojë sa më shpejt pasi ka për të realizuar gjëra shumë të mëdha. Analistja e familjes mbretërore ka arritur në disa përfundime: Unë mendoj se do ta shohim Meghan përsëri në aktrim për sa u përket filmave me personazhe kryesore”, ka thënë ajo për Obsession Royally.

Ajo dhe Harry janë në rrugën e duhur për të bërë atë që kanë ëndërruar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara