Meghan dhe Harry ndryshojnë përsëri qytetin dhe këtë herë akoma më larg Familjes Mbretërore

16:44 | 13 Gusht 2020

Menjëherë pas largimit nga familja mbretërore dhe nga të gjitha angazhimet në muajin Mars të 2020 Harry dhe Meghan u zhvendosën në Kanada. Më pas nga Kanadaja u larguan për në Los Angeles ku kanë kaluar dhe pjesën e pandemisë.

Harry dhe Meghan kanë blerë një shtëpi të tyren në Santa Barbara të Kalifornisë, pasi i duket vendi ideal për të rritur të birin.

Ata kanë preferuar ta mbajnë Archie-n sa më larg zhurmave të Los Angeles dhe shpresojnë t’i ofrojnë atij një jetë sa më të qetë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara