Megan dhe Kourtney me poza të nxehta në setin fotografik për ‘SKIMS’

09:45 | 23 Shtator 2021

Modelet Megan Fox e Kourtney Kardashian kohëve të fundit kanë qenë tejet aktive.

Dyshja janë përzgjedhur fytyrat e reja të ‘Skims’, ku kanë realizuar një set fotografik tejet ‘hot’, shkruan portali arbresh.info

Në një fotografi që Fox shpërndau në Instagram, të dyja mund të shiheshin duke pozuar pothuajse topless me të brendshme me bikini të markës me bel të lartë.

Llogaria zyrtare e Skims ndau gjithashtu fotografi të Fox dhe Kardashian duke u përqafuar dhe kafshuar në një mollë ndërsa mbanin byzylykë dhe të brendshme të zeza.

Fox dhe Kardashian, të cilët janë takuar me Machine Gun Kelly dhe Travis Barker, janë parë në takime të shumta dyshe së bashku gjatë vitit të kaluar.

Këto imazhe morën miliona pëlqime pak orë pas publikimit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara