Martohen Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

10:13 | 18 Korrik 2022

Aktori Ben Affleck dhe këngëtarja Jennifer Lopez janë martuar larg kamerave.

Sipas të dhënave të gjykatës, të siguruara nga TMZ-ja, çifti mori një licencë martese në Clark County, e cila u mor dhe u përpunua të shtunën, më 16 korrik, shkruan TMZ.

Në të janë edhe emrat e tyre ligjorë të çiftit, Benjamin Geza Affleck dhe Jennifer Lynn Lopez./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale