Martohen Ashley Greene dhe Paul Khoury

10:31 | 8 Korrik 2018

Ashley Greene dhe Paul Khoury janë martuar, shkruan portali arbresh.info

Aktorja 31-vjeçare dhe biznesmeni 30-vjeçar u kurorëzuan para 120 mysafirëve të premten në San Jose, California.

Në mesin e të ftuarve ishin, Robert Pattinson, Brittany Snow, Liam Hemsworth, Zac Efron, Lauren dhe Aaron Paul.

Ashley dhe Paul u fejuan në dhjetor të vitit 2016 pas tri vjetësh në lidhje./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara