Markle flet për amësinë dhe të fjeturit me një sy hapur

21:51 | 24 Shtator 2019

Dukesha e Sussex gjatë udhëtimit në Afrikën Jugore ka zgjedhur të vesh një fustan të ricikluar të cilin e vishte gjatë shtatzënisë.

Për herë të parë, ajo ka folur për jetën e saj të re, transmeton portali arbresh.info

Ajo ka zbuluar se të qenit nënë nuk është aspak e lehtë, ndërsa ka shtuar se Archie është thjesht një fëmijë i mrekullueshëm.

Sipas një burimi anonim, shkruan Daily Mail, Meghan ka theksuar se fluturimi drejt Afrikës së Jugut ishte i gjatë për djalin e tyre, ndërsa ka theksuar se ajo ‘ka fjetur me një sy hapur’.

Ky është udhëtimi i parë zyrtar që Meghan Markle, Prince Harry dhe djali i tyre Archie e bëjnë jashtë vendit./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale