Marina duket mahnitëse në fotosesion e ri, ekspozon barkun e rrumbullakosur

11:51 | 19 Shtator 2021

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, ka bërë një rikthim sërish në televizion.

Përkundër aludimeve të njëpasnjëshme, ajo është kthyer në ekran me sezonin e dytë të “Klanifornia”, shkruan portali arbresh.info

Në një fustan me ngjyrë vjollcë të lehtë, grim të theksuar të kombinuar me aksesor, prezantuesja dukej plotë shkëlqim dhe atraktive.

“Prekjet e diellit. Mirëmëngjesi të gjithë”, ka shkruar Marina.

Rikthimi i biondes vjen pak ditë pas njoftimit se po bëhet nënë e po ashtu edhe pushimeve luksoze.

Ajo njoftoi se po mirëpret fëmijën e parë me bashkëshortin, reperin Getoar Selimi. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara