Majk dhe 2ton vijnë me “Aventura”

19:19 | 25 Maj 2023

Estradës sonë i është bashkuar edhe një bashkëpunim tjetër.

Bëhet fjalë për projektin e përbashkët në mes 2Ton dhe Majk.

Kënga mban titullin “Aventura”, dhe gjendet në You Tube./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale