Google ADS

Lutjet e meshkujve janë realizuar! Modelja e njohur tregon fizikën e saj të pabesueshëm

10:19 | 27 Dhjetor 2017
Arbresh.info

Festa e Krishtlindjeve përfundoi, dhe modelja e Vicoria’ Secret, Izabel Goulart iu kthye punës të martën pasdite.

Modelja tregoi fizikun e saj të përsosur përderisa paraqitet për xhirimet e Boxing Day në Brazil, shkruan Daily Mail, transmeton arbresh.info.

Goulart ishte duke shijuar pushimet e saj të gjata festive në Brazil së bashku me të dashurin e saj, Kevin Trapp.

33 vjeçarja dukej e ndezur në imazhet e realizuara në natyrë.

Ndryshe Izabel filloi karrierën e saj si modele në kompaninë H&M dhe në Vogue, para se të fillonte punën në kompaninë Victoria’s Secret./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme