Google ADS

Lumi B bëhet baba për herë të dytë

14:06 | 2 Prill 2024
K.B

Reperi Lumi dhe bashkëshortja e tij Miranda janë bërë prindër të një djali për herë të dytë.

Kështu ka njoftuar vetë Miranda, e cila njoftoi që djali i tyre erdhi në jetë me 28 mars 2024.

Ajo falënderoi të gjithë ekipin mjekësor që qëndruan pranë saj gjatë lindjes./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme