Google ADS

Luizi zbulon bashkëpunimin dhe projektin e ri muzikor

10:12 | 29 Maj 2023

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP Albania”, Luiz Ejlli, po shijon sukseset pas këtij formati.

Pas daljes ai nxorri në treg bashkëpunimin me Donald Veshajn, shkruan lajmi.net.

Së fundi duket se ka risi sërish sa i përket projekteve muzikore.

Këngëtari nga Shkodra ka ndarë një imazh ku shihet në një studio muzikore me kantautorin, Elgit Doda.

“Mishi kokërr”, ka shkruar Luizi në mbishkrimin e fotos që postoi për fansat në Instagram.

Ndryshe, Luizi ishte fenomeni i fundit i shqiptarëve.

Shpërndaje në rrjete sociale