Luana Vjollcës vetëm unaza i kushton 1200 euro

10:37 | 10 Janar 2021

Luana Vjollca kishte zgjedhur të vesh një fustan të gjatë me ngjyrë të kuqe dhe një pale take, shkruan lajmi.net.

Ajo veshjen e natës së mbrëmshme e kishte zgjedhur të markës “Alexander”.

Faqja “Mespërmes”, në Instagram ka publikuar çmimin e veshjes së Luana Vjollcës e cila ka një shifër prej 4,300 euro.

Fustani i moderatores ka një çmim prej 2100 eurosh, takat 1000 euro dhe unaza 1200 euro./Arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale