Luana Vjollca publikon foto nga Zvicra, kaq joshëse po duket

23:28 | 16 Korrik 2021

Prezantuesja e njohur, Luana Vjollca, është tejet e komentuar në faqet rozë.

Ajo është aktive në rrjete sociale, derisa ndan postime të shumta nga jeta dhe karriera profesionale, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja bionde tashmë është duke shijuar pushimet, nga edhe po sjell fotografi atraktive.

Ajo së fundmi ka pozuar me veshje në formë kostumi me ngjyrë të zezë që ia theksojnë figurën trupore.

“Më vjen mirë që u njohëm”, është përshkrimi që Luana ka zgjedhur për këto fotografi.

Luana përndryshe është duke shijuar suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “1 mijë vjet”, e cila u prit mirë nga fansat. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara